Naše cesta k INU 

Když jsme hledali cestu, jak se postarat o svou budoucnost a splnit si své nákladnější sny, bylo nám jasné, že bez nějakého finančního polštáře to nepůjde. Nebyli jsme spokojeni s žádnou variantou spoření na bankovním účtu. I ten nejlepší spořicí účet s vysokým úrokem zaostává za inflací a na něm uložené peníze časem nutně ztrácejí na hodnotě.

Nenašli jsme jednoduché řešení pro obyčejné lidi 

Jedinou schůdnou možností je peníze nejen ukládat, ale zhodnotit je pomocí investic. A tady jsme narazili na problém: nabídka je komplikovaná, u řady produktů jsou nejasná rizika, nepřehledné poplatky, obtížné převedení investice zase zpátky na hotovost nebo nepřesvědčivé výnosy za minulé období. Pokud nejste zrovna finanční odborník, máte smůlu. V nejlepším případě vás bankovní poradce zahrne letáky a optimistickými grafy, ve kterých se nevyznáte. Sice se nakonec pro nějakou variantu rozhodnete, ale zůstane ve vás nepříjemný pocit. Pocit, že to celé funguje jako černá skříňka, do které dáváte peníze, a jen doufáte, že to nakonec dobře dopadne. 

My jako lidé s mnohaletou zkušeností s financemi a digitálními technologiemi jsme na tom naštěstí byli lépe. Přesto nám bylo jasné, že je nutné, aby to celé fungovalo jinak. A řekli jsme: „Dost. Je na čase, aby investování bylo už konečně srozumitelné a jednoduché!“  

Rozhodli jsme se to změnit 

Proto jsme se spojili a jdeme soustředěně za jediným cílem – aby se investování stalo běžnou a samozřejmou součástí života. Třeba jako procházka parkem. Věříme totiž, že právě tak se nám podaří zlepšit život každého z nás.  

To byl hlavní důvod, proč jsme začali pracovat na investiční aplikaci INU. Cíl nám byl jasný, potřebovali jsme k němu najít cestu. Udělali jsme desítky průzkumů a strávili stovky hodin na rozhovorech s vámi, abychom co nejlépe pochopili, co potřebujete.  Ukázalo se, že dosáhnout zvoleného cíle je složitější, než jsme čekali. Museli jsme překonat řadu obtíží, na kterých jsme si jasně uvědomili, proč je ostatní neřešili nebo vzdali.  

Uspěli jsme 

Problémy jsme zvládli a INU vzniká jako bezpečná a snadno použitelná investiční platforma s předností mobilního přístupu. Jejím motorem jsou chytré algoritmy, které se starají o všechno komplikované. Dva hlavní produkty INU pokryjí vše, co potřebujete: 

  • INU Peněženka nabízí možnost získat vyšší výnos, než jaký mají běžné spořicí účty, a je bez výpovědní lhůty. INU Peněženka bude investovat především do fondu peněžního trhu s nízkým kolísáním hodnoty. Proto vytváří pohotovou finanční rezervu, a tuto svou investici můžete kdykoli zpeněžit.
  • INU Portfolia jsou investiční balíčky, které jsou nastaveny s ohledem na vaši konkrétní situaci. Poskytují předpoklad lepšího zhodnocení v delším časovém období, takže jsou vhodné pro uskutečnění vzdálenějších cílů.  

Principem obou našich produktů jsou investice. Tady musíme upozornit, že investování je vždy spojeno s určitým rizikem ztráty části nebo celé hodnoty investice. Investice ani nejsou pojištěny v rámci Garančního systému finančního trhu, jako je tomu u vkladů na spořících účtech. Nejhorší scénář, tedy možný úpadek emitenta investičního nástroje, je rizikem, které může investora postihnout. Naopak, váš majetek je chráněn pro případ úpadku obchodníka s cennými papíry. Více informací naleznete zde.

Naše mise nekončí  

Jsme jiní i v tom, že chceme, abyste vždy rozuměli tomu, co se děje s vašimi penězi. Ve vašich investicích vás budeme neustále podporovat a dávat vám včasná doporučení i cílené tipy. Kdykoli vám nebude něco jasné, naše nepřetržitá zákaznická podpora odpoví na všechny vaše dotazy. 

Pokud i vy chcete být součástí naší cesty, máte nyní jedinečnou příležitost nechat se zapsat na čekací listinu INU a získat tak přednostní přístup k naší aplikaci. Pokud se zaregistrujete nyní, získáte navíc prvních 6 měsíců investování zcela zdarma, bez jakýchkoli poplatků.

Přidejte se*

*Staňte se jedním z našich prvních klientů a získejte INU na 6 měsíců zdarma. 

Jestliže máte nějaký dotaz nebo podnět, neváhejte využít našeho kontaktního formuláře nebo nám napište na adresu contact@inu.com. Za každou zpětnou vazbu, kterou nám poskytnete, budeme vděční. 

Náš tým se rozrůstá a hledáme nové kolegy, kteří mají zkušenosti z oblasti financí, marketingu, designu nebo vývoje mobilních aplikací a webu. Pokud vás také nadchla myšlenka pracovat na řešení, které usnadní investování obyčejným lidem, dejte nám vědět na contact@inu.com